Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis
[contact-form-7 id="1210" html_class="cf7_custom_style_1"]

Wierzymy, że siła pracowni tkwi w różnorodności i współpracy.

Jesteśmy zespołem o uzupełniających się kompetencjach

Damian Kasprzycki

Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. Ma ponad 20 lat doświadczenia w pracy z klientem korporacyjnym i indywidualnym.

Projektował dla marek takich jak Adidas, Alior Bank, Bank BGŻ, Bank PKO SA, EURO RTV AGD, a także zdobywał doświadczenie w reklamie i scenografii eventowej.

Jego specjalnością są koordynacje na budowie i nietypowe wyzwania, a detale architektoniczne nie mają przed nim tajemnic.

Lubi science fiction i po godzinach tworzy monochromatyczne rysunki w tej stylistyce.

Julia Demkowicz-Dobrzańska

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na ASP w Warszawie oraz l’Ecole supérieure d’arts appliqués Duperré w Paryżu.

Artystycznemu wykształceniu zawdzięcza wyobraźnię i wyczucie formy, a projekty ożywia kolorem i sztuką.

W pracowni jedną z jej mocnych stron jest kontakt z ludźmi – szybko wyczuwa indywidualne potrzeby klienta i pomaga im nabrać rzeczywistego kształtu.

Jej pasją jest malarstwo, które można obejrzeć pod adresem demkowiczdobrzanska.com

Robert Ginter

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat projektuję wnętrza zarówno komercyjne jak i prywatne. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi uczestniczyć przy skomplikowanych inwestycjach.

Wsłuchując się w potrzeby Inwestora prowadzę rozmowy o oczekiwaniach i marzeniach, owocujące wizją i koncepcją projektu, który w końcowej fazie jest spójny, kompletny i harmonijny. Koncepcja, aranżacja, detal, projekt, budowa, rozbudowa, przebudowa, remont, adaptacja, modernizacja, wielobranżowe koordynacje, nadzór autorski, doradztwo projektowe, współpraca – to moja codzienność i wielka pasja, choć nie jedyna. Czas wolny spędzam na projektowaniu ceramiki użytkowej. Tworzę mini-donice, misy, miski, patery, kafle itp. Jestem również pasjonatem golfa, w roku 2017 zdobyłem Mistrzostwo Polski wśród architektów grających w golfa. Od 2012 roku współtworzę Architektoniczną Ligę Golfa. Jestem również współzałożycielem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Poza wnętrzami prywatnymi miałem przyjemność współpracować z Adidas, Bubbleology, Euro RTV AGD, Rossmann, Billennium, Calypso, Wienkra, ACP Pharma.